ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!
|
Załóż konto
COCOON STUDIO
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

ZWROT / WYMIANA

Pamiętaj, że masz 14 dni od momentu doręczenia paczki, aby zmienić zdanie i zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zwracany produkt powinien być w stanie niezmienionym ze wszystkimi metkami i nie nosić na sobie śladów używania. W innym przypadku zwrot nie będzie zaakceptowany a towar zostanie odesłany z powrotem.
UWAGA! Prawo wymiany i zwrotu nie przysługuje w przypadku kiedy skorzystałaś z opcji DOPASUJ PROJEKT

1
Pobierz i wydrukuj formularz zwrotu / wymiany. Formularz ZWROTU możesz pobrać TUTAJ a formularz WYMIANY możesz pobrać TUTAJ.
2
Dołącz wypełniony formularz, paragon oraz produkty, które chcesz zwrócić / wymienić.
3

Wyślij do nas paczkę przesyłką kurierską na adres:
COCOON, ul. Wspólna 2F/4, 05-075 Warszawa Wesoła, e-mail: kontakt@cocoonmoda.pl, telefon: 880 549 839.
Możesz również nadać przesyłkę do Paczkomatu nr WAW183M.*

4

Pieniądze zostaną zwrócone w najkrótszym możliwym terminie, maksymalnie do 14 dni roboczych. Zwrot środków zostanie dokonany tą samą metodą płatności, która została wybrana podczas składania zamówienia. W przypadku zamówień wysyłanych za pobraniem, zwrot środków zostanie zrealizowany na konto bankowe podane w formularzu zwrotu (dotyczy jedynie wysyłek na terenie Polski).

*Pamiętaj, aby użyć danych teleadresowych podanych powyżej. Inaczej przesyłka nie zostanie przez nas odebrana i wróci do nadawcy.Więcej informacji na temat odstąpienia od umowy zawartej na odległość znajduje się w REGULAMINIE.