ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!
|
Załóż konto
COCOON STUDIO
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
DOPASUJ PROJEKT

To nic nie kosztuje!

Sukienka za długa lub za krótka? Trudno Ci dopasować rozmiar, ponieważ Twoje wymiary różnią się od tych w naszej tabeli? Wolałabyś sukienkę bez rękawów lub baskinki? Nic prostszego. Wystarczy, że przy zakupie wybranego modelu w naszym e-sklepie napiszesz w komentarzu, co chciałabyś zmienić i GOTOWE! I NIC WIĘCEJ NIE BĘDZIE CIĘ TO KOSZTOWAŁO! W cenie wybranego modelu przygotujemy specjalnie dla Ciebie wersję taką jaką wybierzesz.

Możesz również napisać do nas na e-mail adres kontakt@cocoonmoda.pl, podając nr zamówienia oraz preferowane zmiany w modelu.

UWAGA! Prosimy o przemyślane zmiany ponieważ skorzystanie z możliwości dopasowania projektu, traktowane jest jako szycie wg specyfikacji klienta, w związku z czym ewentualny zwrot produktu i odstąpienie od umowy sprzedaży nie będzie możliwe.

Zdjęcie miary

Jeśli zmiany, które chcesz wprowadzić będą dotyczyły wymiarów np. obwodu w talii, w klatce piersiowej lub w biodrach, to pamiętaj, aby się dobrze zmierzyć. Poniżej zamieszczamy instrukcję jak prawidłowo zdjąć miarę, która może okazać się pomocna, jeśli nie wiesz do końca jak to zrobić. Pamiętaj również, że niektóre miary jak np. obwód w ramionach może być trudne do zmierzenia samemu i warto poprosić kogoś o pomoc.

Do zdjęcia miary najlepiej użyć centymetra krawieckiego, pozwoli on nam na dokonanie prawidłowego zdjęcia miary. Możemy również wykorzystać do zdjęcia miary sznurek, który później zmierzymy miarką lub linijką, aczkolwiek przy tym sposobie bardzo łatwo popełnić błąd dodając lub odejmując nawet 1 lub 2 cm.

Ramiona
Biust
Talia
Biodra