ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!
|
Załóż konto
COCOON STUDIO
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

PŁATNOŚCI

Poniżej znajdziesz wszystkie rodzaje płatności jakimi możesz zapłacić za zakupy w naszym sklepie internetowym. Wszystkie płatności elektroniczne realizowane są w systemie PRZELEWY24, który obsługuje firma PAYPRO S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15 oraz w systemie płatności elektronicznych PAYPAL

PRZELEW NA KONTO

Płatności przelewem tradycyjnym / wpłaty na konto, możesz dokonać samemu logując się do panelu transakcyjnego swojego banku lub jeśli lubisz spacery za pośrednictwem odpowiedniej placówki banku lub na poczcie. Poniżej znajdziesz numer konta, na które należy dokonać wpłaty, jeśli podczas składania zamówienia wybrałaś / wybrałeś opcję przelewu na konto. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia, którego dotyczy wpłata.

47 1140 2004 0000 3602 6923 9601

PRZELEWY ONLINE

PŁATNOŚCI MOBILNE

KARTY PŁATNICZE

RATY i PŁATNOŚCI ODROCZONE PAYPO

W naszym e-sklepie możesz skorzystać m.in. z tzw. płatności odroczonych PAYPO, które od niedawana są nowością na rynku, ale z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Więcej na ten temat przeczytasz i dowiesz się na stronie naszego partnera, który obsługuje i realizuje usługę PAYPO.


PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE W SYSTEMIE PAYPAL