Długa do ziemi suknia w unikatowym kolorze śliwkowym z mocno zaznaczoną talią. Idealna na bal, studniówkę, wesele, ślub i inne wyjątkowe okazje. Sukienka uszyta z dwóch warstw: tkaniny spodniej jednolitej oraz wierzchnie,j przezroczystego tiulu. Na ramionach wykończona tiulowymi skrzydełkami a na rękawach tiulowymi marszczonymi mankietami w formie dzwonu. Z tyłu zapinana na zamek kryty. Możliwość personalizowania długości (zobacz dopasuj projekt)
Skład: TIUL: 48% wiskoza, 48% pl, 4% elastan
PODSZEWKA: 94% pl, 6% elastan
Rozmiar: XS, S, M, L, XL
Długość całkowita: 158, 159, 160, 161, 162
Szerokość ramion: 37, 38, 39, 40, 41
Obwód w biuście: 84, 88, 92, 96, 100
Obwód w talii: 68, 72, 76, 80, 84
Obwód w biodrach: 104, 108, 112, 116, 120
Długość rękawa: 64, 65, 65, 66, 66
DOSTAWA
Na wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie cocoonmoda.pl, przy każdym sposobie płatności, obowiązuje DARMOWA DOSTAWA I ZWROT.
Przesyłki dostarczamy od poniedziałku do piątku, za pośrednictwem kuriera DHL lub UPS.
Odbiór osobisty w naszej pracowni:
Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00 - 21.00
ul. Wspólna 2F/4
05-075 Warszawa Wesoła
PŁATNOŚCI
Płatności dokonać można za pomocą:
Płatności elektronicznych Shoplo:
- szybkim przelewem elektronicznym
- zwykłym przelewem bankowym
- kartami płatniczymi, w tym kredytowymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
Za pobraniem:
- zapłata kurierowi (przy odbiorze u Kuriera DHL lub UPS)
Więcej informacji znajdziesz w zakładce DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Sukienka za długa lub za krótka? Trudno Ci dopasować rozmiar, ponieważ Twoje wymiary różnią się od tych w naszej tabeli? Wystarczy, że przy zakupie wybranego modelu w naszym sklepie napiszesz w komentarzu do zamówienia, co chciałabyś zmienić i GOTOWE! W cenie wybranego modelu przygotujemy specjalnie dla Ciebie wersję taką jaką wybierzesz.
Możesz również napisać do nas na e-mail adres kontakt@cocoonmoda.pl, podając nr zamówienia oraz preferowane zmiany w modelu.
UWAGA! Skorzystanie z możliwości dopasowania projektu, traktowane jest jako szycie wg specyfikacji klienta, w związku z czym ewentualny zwrot produktu i odstąpienie od umowy sprzedaży nie będzie możliwe.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce DOPASUJ PROJEKT